Activiteiten
Nieuwe mensen
Veelgestelde vragen
ACTIVITEITEN
agenda
ervaringen
FOTO'S / MEDIA
foto's
videos
in de media
HELP
help / faq /contact
REGISTREREN
registreren
ervaringen
Activiteiten
Agenda
Blog
Chats
Foto's
Foto's
Videos
In de media
Ervaringen
Daarom NMLK
Daarom NMLK!
Pas jij bij NMLK?
Ons publiek
Leeftijden
Missie - Ontmoeten & Beleven
Lage lidmaatschapskosten
Veilig en vertrouwd
Inschrijven
Inschrijven
Inschrijven voor bedrijven
Help
Inloggen
Dit event is al begonnen/geweest.
Asteroid city
Asteroid city
Deelnemers gaven
0
pluim!
jul
16
2023
Zwolle
19.15 - 21.00
Aanmelden
Deelnemers 2 / 4
Plaats:
Zwolle - Overijssel
Deelnemers:
Min. 2 - max. 4
Deelnemers 2 / 4
Leeftijd:
45 - 65 jaar
Kosten:
€ 11,00
Uitleg kosten:
Reguliere Ticket film. Plus eigen kosten voor evt een drankje voor of na de film.
Deelnemers gaven
0
pluim!
Deelnemers 2 / 4
Omschrijving
Wie gaat gezellig mee naar de film? Komedie over een weduwnaar
(Tom Hanks) die met zijn vier kinderen een reis maakt naar hun grootvader. In het plaatsje Asteroid City krijgt alles een verassende wending.
Gratis inschrijven
Ervaringen
"Die avond heb ik zoooo gelachen. De tranen liepen op een gegeven moment over mijn wangen."
Sandra
Reacties
Reizen
Tickets

12 July om 11:56
Overijssel
heeft zich aangemeld.
Uitgelicht & Aanbevolen
Mtb Lemelerberg
Vandaag
18 mei 2024
Lemele
Krezip in het bostheater Ommen
zaterdag
29 juni 2024
Ommen
Concert Fink in Hedon
zaterdag
02 november 2024
Zwolle
Sven Hammond Big Band
zaterdag
07 september 2024
Ommen
Afrika festival Hertme
zaterdag
06 juli 2024
Hertme
Leif de leeuwband
zaterdag
08 juni 2024
Dedemsva...
Mtb Lemelerberg
Vandaag
18 mei 2024
Lemele
zaterdag
29 juni 2024
Ommen
Concert Fink in Hedon
zaterdag
02 november 2024
Zwolle
Sven Hammond Big Band
zaterdag
07 september 2024
Ommen
Afrika festival Hertme
zaterdag
06 juli 2024
Hertme
Leif de leeuwband
zaterdag
08 juni 2024
Dedemsva...
Stel een vraag
Wat is je vraag?
Home
Events
Foto's
Inloggen